Usługi transportowe i spedycyjne Dobra

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dobrej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dobra

We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Zazwyczaj dostarczamy ekwipunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Zespół świetnie przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za dobrze oraz punktualnie wykonaną pracę. Nasze pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Towar przemieszczany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Dobra

Nasza spedycja opracowuje także specyfikację transportową. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Zaczynając współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania korzystnego środku transportu. Nie ważne czy jesteś Konsumentem indywidualnym czy B2B nasza drużyna spedycyjna może przygotować Ci transport ładunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. W każdej chwili naszej pracy na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne wyjście spośród zakresu spedycji i transportu. Spedycja to dyscyplina, jaka zajmuje wiele aspektów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej marce kwestie związane z niniejszym problemem. Nasza specjalizacja to organizowanie fachowych i dobranych do potrzeb Klienta usług w aspekcie spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji i znajdują maksymalne rozwiązania dla Konsumentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chrapczew, Czajków, Czyste, Dąbrowa, Dąbrowica, Dąbrowica-Kolonia, Długa Wieś, Januszówka, Józefów, Kaczka, Kościanki, Linne, Łęg Piekarski, Mikulice, Miłkowice, Młyny Piekarskie, Młyny Strachockie, Moczydła, Ostrówek, Piekary, Potworów, Rzechta, Rzymsko, Rzymsko BG, Skęczniew, Staruchy, Stawki, Stefanów, Strachocice, Strachocice-Kolonia, Szymany, Ugory, Wola Piekarska, Zagaj, Zborów, Żeronice, Żeronice oraz na terenie całej Polski i Europy.