Usługi transportowe i spedycyjne Dobrodzień

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dobrodzienia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dobrodzień

Najczęściej przewozimy towary o standardowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo transportu towarów to sentencja, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Wwozimy oraz dostarczamy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Nasza obsada to zespół dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do konieczności przewożonego ekwipunku optymalny środek transportu. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Ładunek , jaki przemieszcza nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Dobrodzień

Do założeń naszego personelu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie informacje jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Proces transportu ładunków zlecony naszej jednostce jest stale pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie wszelakich przeszkód bezzwłocznie następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przesyłania ekwipunków na czas. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przejazdy ładunków drobnicowych, jak i zarówno ekwipunków całopojazdowych. Podczas przygotowywania przez nas czynności przewożenia się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Energicznie i efektywnie reagujemy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na każdym momencie świadczonych przez nas usług. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru właściwego środka przewozu. W dowolnym z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zasugerować idealne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja kwalifikuje się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Błachów, Bzinica Nowa, Bzinica Stara, Główczyce, Gosławice, Klekotna, Kocury, Kolejka, Ligota Dobrodzieńska, Makowczyce, Myślina, Pietraszów, Pludry, Rzędowice, Szemrowice, Turza, Warłów, Zwóz oraz na terenie całej Polski i Europy.