Usługi transportowe i spedycyjne Dobrzany

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dobrzan oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dobrzany

Bezpieczny transport towarów to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Firma Orzeł Transport przewozi towar do wyznaczonego punktu z Kontrahentem. Cały proces transportu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Ładunek przewożony poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. W aspekcie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do zasadności transportowanego towaru idealny środek dowozu. Eksportujemy i importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie.

Usługi spedycyjne Dobrzany

Nasza spedycja sporządza również dokumentację przewozową. W którymkolwiek z momentów naszej pracy jesteśmy w stanie zaproponować znakomite rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Łatwo i bezbłędnie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek szczeblu oferowanych przez nas usług. Nasza brygada spedycyjna w trakcie projektowania transportu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego przebiegu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się rozmaitego rodzaju motywy. W takich okolicznościach istotna jest szybka odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Realizacja zakresu naszej profesji jest tożsama z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie rodzimym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są robione także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przewozu ekwipunku. Nasza profesja to przygotowywanie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w obszarze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są fachowi w spedycji i znajdują odpowiednie rozwiązania dla Konsumentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała, Błotno, Bytowo, Dolice, Kępno, Kozy, Krzemień, Lutkowo, Mosina, Odargowo, Ognica, Sierakowo, Szadzko oraz na terenie całej Polski i Europy.