Usługi transportowe i spedycyjne Drohiczyn

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Drohiczyna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Drohiczyn

Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Zwykle transportujemy ładunek o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz towarów. Bezpieczeństwo transportu towarów to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Całkowity proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Zespół dobrze wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania dokładnie i fachowo. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. W zakresie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do zasadności dostarczanego ładunku optymalny środek dowozu.

Usługi spedycyjne Drohiczyn

Inicjowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu profesjonalnych i kompletnych usług w aspekcie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ładunków i szczególnie zabiegają o zrealizowanie spraw Klientów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Spedycja to problem, jaki potrafi być w różnoraki rodzaj odbierany przez adresatów. Zaleca się więc go zlecić doświadczonej marce. Do zagadnień naszego teamu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć pewność, iż pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podczas przebiegu przewozu ekwipunków mogą wystąpić różnego typu dylematy. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dojeżdża na czas. Osoba zlecająca nam przewóz, w jakimkolwiek z momentów transportu może polegać na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie z aspektu transportu i spedycji. Do działań naszej spedycji należy organizowanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Do obszaru uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się także tworzenie dokumentacji przewozowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Arbasy, Arbasy Małe, Bryki, Bujaki, Bużyski, Chechłowo, Chrołowice, Chutkowice, Klepacze, Kłyzówka, Koczery, Lisowo, Lisowo-Janówek, Łopusze, Miłkowice-Janki, Miłkowice-Maćki, Miłkowice-Paszki, Miłkowice-Stawki, Minczewo, Narojki, Obniże, Ostrożany, Przesieka, Putkowice Nadolne, Putkowice Nagórne, Rotki, Runice, Sady, Siekierki, Sieniewice, Skierwiny, Smarklice, Smorczewo, Sytki, Śledzianów, Tonkiele, Wierzchuca Nadbużna, Wierzchuca Nagórna, Wólka Zamkowa, Zajęczniki oraz na terenie całej Polski i Europy.