Usługi transportowe i spedycyjne Drzewica

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Drzewicy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Drzewica

Nasza brygada składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo. Wwozimy i dostarczamy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. W aspekcie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do potrzeb przewożonego towaru właściwy środek dowozu. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za właściwie i punktualnie zrealizowaną pracę. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasze pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny trafiają do określonego celu.

Usługi spedycyjne Drzewica

Nasza specjalność to realizowanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Klienta usług w aspekcie wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz dobierają adekwatne wyjścia dla Konsumentów. Błyskawicznie i efektywnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na każdym etapie oferowanych przez nas usług. Do założeń naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz równoznaczna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie konieczny do przewozu towaru. Organizujemy regionalne i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Powierzając w nasze dłonie towar możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. W którejkolwiek chwili naszej pracy na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie zasugerować optymalne rozwiązanie spośród obszaru spedycji i transportu. Podczas przebiegu przewozu ładunków mogą wystąpić przeróżnego typu defekty. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Augustów, Brzustowiec, Brzuza, Dąbrówka, Domaszno, Giełzów, Idzikowice, Jelnia, Krzczonów, Radzice Duże, Radzice Małe, Strzyżów, Świerczyna, Trzebina, Werówka, Zakościele, Żardki, Żdżary oraz na terenie całej Polski i Europy.