Usługi transportowe i spedycyjne Dynów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dynowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dynów

Doręczamy oraz eksportujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Mamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do określonego celu. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Przeważnie dostarczamy towary o standardowych formatach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Zespół znakomicie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Nasza firma transportuje ładunki z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem.

Usługi spedycyjne Dynów

Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo szybki i momentalnie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie ojczystym oraz Konwencję CMR w transporcie zagranicznym. Działaniami naszej spedycji jest także przygotowywanie dokumentacji przewożonych ekwipunków. Nasza osada spedycyjna w trakcie organizowania transportu pozyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć pewność, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Organizujemy regionalne oraz zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, dlatego też warto jest go delegować profesjonalnej firmie. W trakcie całkowitego toku przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego typu dylematy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bachórz, Dąbrówka Starzeńska, Dylągowa, Harta, Laskówka, Łubno, Pawłokoma, Ulanica, Wyręby oraz na terenie całej Polski i Europy.