Usługi transportowe i spedycyjne Działoszyn

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Działoszyna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Działoszyn

Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z ustaleniami pracę. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Nasza brygada składa się z odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo. W bieżących czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. Bezpieczny przewóz ładunków to zasada, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Całkowity proces przewozu ładunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Importujemy oraz eksportujemy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie.

Usługi spedycyjne Działoszyn

Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Nasza osada spedycyjna w trakcie projektowania transportu zdobywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym przygotowaniem dokumentacji. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu ekwipunku. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować profesjonalnej marce. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprawny. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nie ważne czy jesteś Klientem indywidualnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może przygotować Ci transport towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobrowniki, Draby, Grądy-Łazy, Kabały, Kapituła, Kiedosy, Lisowice, Lisowice-Kolonia, Niżankowice, Pieńki, Posmykowizna, Raciszyn, Sadowiec, Sadowiec-Niwy, Sadowiec-Pieńki, Sadowiec-Wrzosy, Sęsów, Szczepany, Szczyty, Trębaczew, Węże, Zalesiaki, Zalesiaki-Pieńki oraz na terenie całej Polski i Europy.