Usługi transportowe i spedycyjne Frombork

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Fromborka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Frombork

Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za prawidłowo i terminowo wykonaną pracę. Cały proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Wwozimy oraz doręczamy towary w całej Europie. Zespół odpowiednio przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Firma Orzeł Transport przewozi ładunek do umówionego punktu z Klientem.

Usługi spedycyjne Frombork

Spedycja to temat, jaki może być w inny rodzaj rozumiany poprzez klientów. Rekomenduje się zatem go powierzyć doświadczonej firmie. Nasz zespół spedycyjny podczas przygotowywania przewozu uzyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Jesteśmy sprawni i w ekspresowym czasie działamy na zmiany sytuacji na wszelakim z etapów realizowanych przez nas usług. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przejazdy ładunków drobnicowych, jak i zarówno towarów całopojazdowych. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane zarówno na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Marka Orzeł Transport sporządza potrzebną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu ładunków. Z inicjatywą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego ekwipunku. Nasza spedycja przygotowuje jednocześnie specyfikację przewozową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biedkowo, Jędrychowo, Krzywiec, Krzyżewo, Nowiny, Ronin, Wielkie Wierzno oraz na terenie całej Polski i Europy.