Usługi transportowe i spedycyjne Garwolin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Garwolina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Garwolin

Nasza brygada to zespół dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. W obrębie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do konieczności transportowanego towaru optymalny środek transportu. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Pojazdy i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Ładunek przewożony poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Wysyłamy oraz doręczamy załadunki w całej Europie. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania przez nich zawodu. Cały proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Garwolin

Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej firmie, na którymkolwiek spośród etapów przejazdu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Nasza osada spedycyjna w trakcie planowania transportu uzyskuje nieuniknione informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Wdrażane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i zarówno ładunków całopojazdowych. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego tematu, dlatego też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce. Nasza specjalność to organizowanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w obszarze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i dobierają optymalne rozwiązania dla Kontrahentów. Rozpoczynając współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wybrania właściwego środku transportu. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podczas obrotu transportu ekwipunków mogą wystąpić rozmaitego gatunku problemy. W takich czasach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Budy Uśniackie, Czyszkówek, Ewelin, Górki, Henryczyn, Huta Garwolińska, Izdebnik, Jagodne, Krystyna, Lucin, Marianów, Miętne, Niecieplin, Nowy Puznów, Parcele-Rębków, Rębków, Ruda Talubska, Siedem Mórg, Sławiny, Stara Huta, Stary Puznów, Stoczek, Sulbiny, Taluba, Unin-Kolonia, Uśniaki, Wilkowyja, Władysławów, Wola Rębkowska, Wola Władysławowska, Zakącie oraz na terenie całej Polski i Europy.