Usługi transportowe i spedycyjne Gliwice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gliwic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gliwice

Eksportujemy oraz importujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do sensowności przewożonego towaru stosowny środek przewozu. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Firma Orzeł Transport oferuje usługi przewozu załadunków. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów.

Usługi spedycyjne Gliwice

Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dopasowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Marka Orzeł Transport sporządza niezbędną specyfikację dokumentów do toku przejazdu towarów. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Do zadań naszej spedycji należy organizowanie transportu ładunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie organizowania transportu nabywa niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do dowolnego z Kontrahentów to cechy rozpoznawalne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Podczas czasu transportu towarów mogą wystąpić rozmaitego typu dylematy. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas. Powierzając w nasze ręce towar możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Knurów, Ruda Ślaska, Zabrze oraz na terenie całej Polski i Europy.