Usługi transportowe i spedycyjne Głogów Małopolski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Głogowa Małopolskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Głogów Małopolski

Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny trafiają do określonego celu. Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Często przemieszczamy ładunek o standardowych formatach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W obrębie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do zasadności dostarczanego ekwipunku optymalny środek przewozu. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Bezpieczeństwo transportu ładunków to dewiza, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Głogów Małopolski

Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane zarówno na skalę regionalną, jak również międzynarodową. Realizacja obszaru naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przewozu ekwipunku. Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do dowolnego z Konsumentów to cechy szczególne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji założeń przewozowych. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem towaru oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób zwinny. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się również przygotowywanie specyfikacji przewozowej. W trakcie całkowitego postępu przewozu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego sposobu kłopoty. W takich okolicznościach ważna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Budy Głogowskie, Hucisko, Lipie, Miłocin, Pogwizdów Nowy, Pogwizdów Stary, Przewrotne, Rogoźnica, Rudna Mała, Styków, Wola Cicha, Wysoka Głogowska, Zabajka oraz na terenie całej Polski i Europy.