Usługi transportowe i spedycyjne Głogów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Głogowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Głogów

Zazwyczaj doręczamy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. Nasza firma składa się z odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za uczciwie i terminowo zrealizowaną pracę. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Cały proces transportu ładunków, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar.

Usługi spedycyjne Głogów

Jednostka zlecająca transport ładunków naszej marce, na jakimkolwiek z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie reagujemy na modyfikacje sytuacji na każdym z kroków realizowanych przez nas usług. Zadaniami naszej spedycji jest również sporządzanie dokumentacji przewożonych ekwipunków. Do zadań naszej spedycji należy realizowanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Postęp transportu ekwipunków powierzony naszej firmie jest regularnie pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie którychkolwiek trudności bezzwłocznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przesyłania ekwipunków na czas. Spedycja to element, który może być w różnorodny sposób przyswajany poprzez adresatów. Zaleca się więc go powierzyć doświadczonej marce. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zajmujemy się też stworzeniem obowiązujących kwestionariuszy do toku realizacji transportu ładunków. Nawiązując współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania odpowiedniego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borek, Bytnik, Grodziec Mały, Klucze, Krzekotów, Przedmoście, Ruszowice, Serby, Stare Serby, Szczyglice, Turów, Wilków, Zabornia oraz na terenie całej Polski i Europy.