Usługi transportowe i spedycyjne Głubczyce

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Głubczyc oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Głubczyce

Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie uprawniające do wykonywania poprzez nich fachu. Najczęściej dowozimy towar o standardowych kształtach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Nasza firma transportuje towar do wyznaczonego miejsca z Kontrahentem. Bezpieczny transport ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za fachowo i punktualnie wykonaną pracę. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do konieczności przewożonego ładunku stosowny środek przewozu. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Importujemy i eksportujemy ekwipunki po całej Europie.

Usługi spedycyjne Głubczyce

Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym opracowaniem dokumentacji. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może polegać na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie z zakresu transportu i spedycji. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu nabywa potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, właściwość towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Postęp transportu ładunków powierzony naszej firmie jest nieustannie pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie wszelakich przeszkód błyskawicznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przemieszczania ładunków na czas. Faza reakcji na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób sprawny. Z myślą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Do obszaru uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się także składanie dokumentacji przewozowej. Spedycja to szczególnie obszerny temat, dlatego w niniejszej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć pewność, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bernacice, Bernacice Górne, Biernatów, Bogdanowice, Braciszów, Chomiąża, Chróstno, Ciermięcice, Debrzyca, Dobieszów, Gadzowice, Głubczyce-Sady, Gołuszowice, Grobniki, Kietlice, Klisino, Krasne Pole, Królowe, Krzyżowice, Kwiatoniów, Lenarcice, Lisięcice, Lwowiany, Mokre, Mokre-Kolonia, Nowa Wieś Głubczycka, Nowe Gołuszowice, Nowe Sady, Nowy Rożnów, Opawica, Pielgrzymów, Pietrowice, Pomorzowice, Pomorzowiczki, Radynia, Równe, Sławoszów, Ściborzyce Małe, Tarnkowa, Widok, Zawiszyce, Zopowy, Zopowy-Osiedle, Zubrzyce, Żabczyce oraz na terenie całej Polski i Europy.