Usługi transportowe i spedycyjne Gniew

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gniewu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gniew

Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Nasza firma transportuje towar do ustalonego miejsca z Kontrahentem. Bezpieczeństwo transportu towarów to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną na czas pracę. Pełny proces przewozu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar.

Usługi spedycyjne Gniew

Nasz team spedycyjny podczas obliczania transportu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. W trakcie całkowitego toku przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnego pokroju problemy. W takich okolicznościach ważna jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Prosto i sprawnie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek odcinku świadczonych przez nas usług. Nasza profesja to przygotowywanie fachowych i przystosowanych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz znajdują perfekcyjne rozwiązania dla Klientów. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz spójna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Zajmujemy się również wykonaniem obowiązkowych kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ładunków. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie konieczny do przewozu ekwipunku. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przejazdy towarów drobnicowych, jak i zarówno ekwipunków całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brody Pomorskie, Ciepłe, Dąbrówka, Gogolewo, Jaźwiska, Jeleń, Kolonia Ostrowicka, Kuchnia, Kursztyn, Nicponia, Opalenie, Ostrowite, Piaseczno, Pieniążkowo, Polskie Gronowo, Półwieś, Rakowiec, Szprudowo, Tymawa, Widlice, Wielkie Walichnowy, Włosienica oraz na terenie całej Polski i Europy.