Usługi transportowe i spedycyjne Gniezno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gniezna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gniezno

Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Firma Orzeł Transport transportuje towary z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem. Bezpieczny przewóz towarów to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za rzetelnie i terminowo przeprowadzoną pracę. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Ładunek przemieszczany przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do sensowności transportowanego ładunku należyty środek transportu.

Usługi spedycyjne Gniezno

Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie niezastąpiony do przewozu towaru. Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z którymi upodabnia się nasza firma. Do każdego z Konsumentów przystępujemy kompleksowo i wyszukujemy dla niego perfekcyjne rozwiązanie. Nasza brygada spedycyjna w trakcie organizowania transportu zdobywa niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas przygotowywania przez nas czynności transportowania się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do działań naszej spedycji zalicza się aranżowanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. W trakcie całego toku przejazdu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego charakteru kłopoty. W takich okolicznościach ważna jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego tematu, dlatego też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również opracowywanie specyfikacji przewozowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Braciszewo, Brody, Dalki, Dębowiec, Ganina, Gołaźnia, Goślinowo, Jankowo Dolne, Kalina, Krzyszczewo, Kujawki, Lubochnia, Lulkowo, Mączniki, Mnichowo, Modliszewko, Modliszewo, Napoleonowo, Obora, Obórka, Osiniec, Piekary, Pyszczyn, Pyszczynek, Skiereszewo, Strzyżewo Kościelne, Strzyżewo Paczkowe, Strzyżewo Smykowe, Szczytniki Duchowne, Wełnica, Wierzbiczany, Winiary, Wola Skorzęcka, Zdziechowa oraz na terenie całej Polski i Europy.