Usługi transportowe i spedycyjne Gołdap

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gołdapi oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gołdap

Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Przywozimy i wysyłamy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Głównie dostarczamy towary o standardowych formatach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do zasadności transportowanego ekwipunku prawidłowy środek transportu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Nasza załoga składa się z właściwie wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za wykonaną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Gołdap

Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przejazdu ładunków. Podejmowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Na każdym spośród kroków naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne wyjście spośród obszaru przesyłek i transportu. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Łatwo i mądrze reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na wszelakim szczeblu świadczonych przez nas usług. Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, dlatego też warto jest go delegować sprawdzonej firmie. Organizacja przewozów regionalnych oraz zagranicznych to obręb działań, którym pasjonuje się nasza firma. Postęp przejazdu ładunków zlecony naszej firmie jest regularnie kierowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności ekspresowo następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przesyłania ekwipunków na czas. Do zakresu wykonywanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się także wykonywanie specyfikacji transportowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bałupiany, Barkowo, Bitkowo, Czarnowo Wielkie, Dunajek, Dunajek Mały, Dzięgiele, Galwiecie, Główka, Górne, Grabowo, Grygieliszki, Jabłońskie, Jany, Jeziorki Małe, Jeziorki Wielkie, Juchnajcie, Kamionki, Konikowo, Kośmidry, Kowalki, Łobody, Marcinowo, Nasuty, Nowa Boćwinka, Osieki, Osowo, Pietrasze, Pietraszki, Piękne Łąki, Pogorzel, Regiele, Rożyńsk Wielki, Siedlisko, Skocze, Sokoły, Somaniny, Suczki, Wiłkajcie, Włosty, Wrotkowo, Zatyki oraz na terenie całej Polski i Europy.