Usługi transportowe i spedycyjne Golub-Dobrzyń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Golubia-Dobrzynia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Golub-Dobrzyń

Pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny docierają do ustalonego celu. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Całkowity proces przewozu towarów, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. W aspekcie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do sensowności dostarczanego towaru adekwatny środek transportu. Nasza załoga składa się z odpowiednio przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Przywozimy oraz wysyłamy ekwipunki w całej Europie. Głównie doręczamy ładunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Golub-Dobrzyń

Organizacja przewozów regionalnych oraz międzynarodowych to zasięg działań, którym porusza się nasza firma. Spedycja to przedmiot, który może być w różnoraki rodzaj przyswajany przez kontrahentów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć doświadczonej firmie. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym przygotowaniem dokumentacji. Tok przejazdu ekwipunków zlecony naszej jednostce jest stale kierowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichś przeszkód natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania towarów na czas. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie postępujemy na modyfikacje sytuacji na którymkolwiek z kroków dokonywanych przez nas usług. Osoba zlecająca transport ładunków naszej marce, na jakimkolwiek z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Nasz team spedycyjny podczas obliczania transportu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Realizacja zakresu naszej profesji jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć pewność, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoniewo, Babiak, Białkowo, Cieszyny, Duża Kujawa, Gajewo, Gałczewko, Gałczewo, Handlowy Młyn, Kamienny Smug, Karczewo, Lipnica, Lisak, Lisewo, Lisewski Młyn, Macikowo, Mokry Las, Nowa Wieś, Nowogród, Nowy Młyn, Olszówka, Ostrowite, Owieczkowo, Paliwodzizna, Pląchoty, Poćwiardowo, Podzamek Golubski, Praczka, Pusta Dąbrówka, Ruziec, Sadykierz, Skępsk, Słuchaj, Sokoligóra, Sokołowo, Sokołowskie Rumunki, Suwała, Tokary, Węgiersk, Wrocki, Zawada oraz na terenie całej Polski i Europy.