Usługi transportowe i spedycyjne Góra

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Góry oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Góra

Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i fachowo. W obszarze poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do konieczności przewożonego ładunku właściwy środek przewozu. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Towar przemieszczany poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza firma przewozi załadunek z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. Często dowozimy towary o standardowych kształtach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W obecnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Pełny proces przewozu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Importujemy oraz eksportujemy załadunki w całej Europie.

Usługi spedycyjne Góra

Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie postępujemy na zmiany sytuacji na wszelakim z kroków przeprowadzanych przez nas usług. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Do zagadnień naszej spedycji uznaje się jednocześnie przyrządzanie kwestionariuszy związanych z przywozem ładunków. Spedycja to bardzo szeroki temat, toteż w tej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Nawiązując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania właściwego środku transportu. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Nasza ekpia spedycyjna realizuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i zarówno towarów całopojazdowych. W trakcie całego toku przewozu towarów mogą zdarzyć się różnego charakteru motywy. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borszyn Mały, Borszyn Wielki, Bronów, Brzeżany, Chróścina, Czernina, Czernina Dolna, Czernina Górna, Glinka, Gola Górowska, Grabowno, Jastrzębia, Kłoda Górowska, Kruszyniec, Ligota, Łagiszyn, Nowa Wioska, Osetno, Osetno Małe, Polanowo, Radosław, Rogów Górowski, Ryczeń, Sławęcice, Stara Góra, Strumienna, Strumyk, Sułków, Szedziec, Ślubów, Wierzowice Małe, Wierzowice Wielkie, Witoszyce, Włodków Dolny, Zawieścice oraz na terenie całej Polski i Europy.