Usługi transportowe i spedycyjne Gorzów Śląski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gorzowa Śląskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gorzów Śląski

Cały proces transportu towarów, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Doręczamy i wysyłamy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na szczególnie wysokim poziomie. Często dostarczamy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma świadczy usługi transportowe ładunków. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. W obrębie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do zasadności dostarczanego towaru optymalny środek przewozu.

Usługi spedycyjne Gorzów Śląski

Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Do zadań naszego personelu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja to niezwykle obszerny temat, stąd też w owej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Ekspresowo i sprawnie reagujemy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na którymkolwiek kroku oferowanych przez nas usług. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezbędny do przejazdu ekwipunku. Marka Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przewozu towarów. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane także na skalę krajową, jak również zagraniczną. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza spedycja przygotowuje również specyfikację przejazdową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Budzów, Dębina, Goła, Jamy, Jastrzygowice, Kobyla Góra, Kozłowice, Krzyżanowice, Nowa Wieś, Pakoszów, Pawłowice, Skrońsko, Uszyce, Zdziechowice oraz na terenie całej Polski i Europy.