Usługi transportowe i spedycyjne Gościno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gościna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gościno

W obecnych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania poprzez nich zawodu. Zespół dobrze przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na niezwykle wysokim poziomie. Samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. W zakresie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do potrzeb dostarczanego ładunku optymalny środek dowozu. Cały proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Ładunek , który przemieszcza nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Bezpieczny transport towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Gościno

Proces transportu ekwipunków zlecony naszej firmie jest regularnie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie którychkolwiek przeszkód natychmiast następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania ładunków na czas. Zajmujemy się także wykonaniem nieodzownych kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ładunków. Czas riposty na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a działania wykonywane przez nas są w sposób sprawny. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Osoba zlecająca transport towarów naszej firmie, na każdym z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Do działań naszej spedycji należy tworzenie transportu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Nasza osada spedycyjna w trakcie planowania transportu pozyskuje nieuniknione wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Podczas organizowania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dargocice, Gościno-Dwór, Kamica, Karkowo, Lubkowice, Mołtowo, Myślino, Ołużna, Pławęcino, Pobłocie Małe, Ramlewo, Robuń, Skronie, Wartkowo, Wierzbka Dolna, Ząbrowo oraz na terenie całej Polski i Europy.