Usługi transportowe i spedycyjne Gostyń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gostynia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gostyń

Regularnie transportujemy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny przewóz ładunków to dewiza, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Nasze samochody i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Eksportujemy i importujemy towary po całej Europie. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną na czas pracę. Towar , który przemieszcza nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza firma oferuje usługi przewozowe towarów.

Usługi spedycyjne Gostyń

Profesjonalizm i kompletne podejście do każdego z Klientów to cechy charakterystyczne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji poleceń przewozowych. Jednostka zlecająca nam przewóz, w dowolnym z momentów transportu może oczekiwać na profesjonalne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji. Nawiązując współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wybrania optymalnego środku transportu. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie ojczystym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport przygotowuje niezbędną dokumentację do przebiegu przewozu ładunków. Do zadań naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są robione zarówno na skalę regionalną, jak również zagraniczną. Do zakresu wykonywanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się także tworzenie specyfikacji przejazdowej. Przebieg odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprężysty.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzezie, Czachorowo, Czajkowo, Dalabuszki, Daleszyn, Dusina, Gola, Klony, Kosowo, Krajewice, Kunowo, Miranowo, Osowo, Ostrowo, Siemowo, Sikorzyn, Stankowo, Stary Gostyń, Stężyca, Szczodrochowo, Tworzymirki, Ziółkowo oraz na terenie całej Polski i Europy.