Usługi transportowe i spedycyjne Grajewo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Grajewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Grajewo

W obszarze działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do konieczności dostarczanego towaru optymalny środek dowozu. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania poprzez nich zawodu. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Głównie transportujemy towar o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Pojazdy i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Zespół świetnie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. W aktualnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość.

Usługi spedycyjne Grajewo

Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób sprawny. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na jakimkolwiek spośród etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nasza osada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to branża, która zajmuje wiele elementów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z tym tematem. Działaniami naszej spedycji jest również opracowywanie dokumentacji dostarczanych ekwipunków. Organizując współpracę przewozową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu przystosowania odpowiedniego środku transportu. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę krajową i zagraniczną. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do któregokolwiek z Kontrahentów to cechy szczególne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Dla naszych Odbiorców jesteśmy w stanie rozplanować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białaszewo, Białaszewo, Białaszewo-Kolonia, Białogrądy, Boczki-Świdrowo, Brzozowa, Brzozowa Wólka, Chojnówek, Ciemnoszyje, Cyprki, Danówek, Dybła, Elżbiecin, Flesze, Gackie, Godlewo, Grozimy, Kacprowo, Kapice, Konopki, Konopki-Kolonie, Koszarówka, Koty-Rybno, Kurejewka, Kurejwa, Kurki, Lipińskie, Łamane Grądy, Łękowo, Łojki, Łosewo, Mareckie, Mierucie, Modzele, Okół, Pieniążki, Popowo, Przechody, Ruda, Sienickie, Sikora, Sojczyn Borowy, Sojczyn Grądowy, Sojczynek, Szymany, Szymany-Kolonie, Toczyłowo, Uścianki, Wierzbowo, Wojewodzin, Zaborowo oraz na terenie całej Polski i Europy.