Usługi transportowe i spedycyjne Grodzisk Mazowiecki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Grodziska Mazowieckiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Grodzisk Mazowiecki

Eksportujemy i importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Nasza firma oferuje przewóz załadunków. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do konieczności transportowanego ładunku optymalny środek dowozu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Grodzisk Mazowiecki

Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb przewożonego ładunku. Podczas przebiegu transportu ładunków mogą wyniknąć różnego typu defekty. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu specjalistycznych i kompleksowych usług w zakresie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji ładunków i szczególnie dbają o wypełnienie próśb Konsumentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. W każdym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć optymalne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Nasz team spedycyjny podczas organizowania przewozu pozyskuje wskazane wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do zagadnień naszej spedycji zalicza się także przyrządzanie kwestionariuszy związanych z przywozem ładunków. Szybko i mądrze reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na każdym kroku oferowanych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamowizna, Adamów, Chlebnia, Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Czarny Las, Dąbrówka, Izdebno Kościelne, Izdebno Nowe, Janinów, Kady, Kałęczyn, Kłudno Nowe, Kłudno Stare, Kozerki, Kozery, Kozery Nowe, Kraśnicza Wola, Książenice, Makówka, Marynin, Mościska, Natolin, Odrano-Wola, Opypy, Radonie, Szczęsne, Tłuste, Urszulin, Wężyk, Władków, Wólka Grodziska, Zabłotnia, Zapole, Żuków oraz na terenie całej Polski i Europy.