Usługi transportowe i spedycyjne Grudziądz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Grudziądza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Grudziądz

Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do zasadności transportowanego ładunku odpowiedni środek dowozu. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz ładunków. Głównie dostarczamy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Ładunek przemieszczany przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Cały proces transportu towarów, jest śledzony. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu.

Usługi spedycyjne Grudziądz

W dowolnym z momentów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć odpowiednie rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Robione przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Zadaniami naszej spedycji jest także przygotowywanie dokumentacji dostarczanych towarów. Nasz zespół spedycyjny podczas planowania przewozu pozyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Jesteśmy elastyczni i w natychmiastowym czasie reagujemy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z kroków wykonywanych przez nas usług. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie zrealizować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu optymalnego środka transportu. Spedycja to temat, jaki potrafi być w różny sposób odbierany przez kontrahentów. Zaleca się więc go powierzyć sprawdzonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biały Bór, Brankówka, Dusocin, Gać, Gogolin, Grabowiec, Hanowo, Kobylanka, Leśniewo, Linarczyk, Lisie Kąty, Małe Lniska, Mały Rudnik, Marusza, Mokre, Nowa Wieś, Parski, Piaski, Pieńki Królewskie, Rozgarty, Ruda, Sadowo, Skarszewy, Sosnówka, Stary Folwark, Sztynwag, Szynych, Świerkocin, Turznice, Wałdowo Szlacheckie, Węgrowo, Wielki Wełcz, Wielkie Lniska, Zakurzewo oraz na terenie całej Polski i Europy.