Usługi transportowe i spedycyjne Gryfów Śląski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Gryfowa Śląskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Gryfów Śląski

Zespół znakomicie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Bezpieczny transport ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za punktualnie i sprawnie wykonaną pracę. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Pojazdy i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Wysyłamy oraz przywozimy towary w całej Europie. Cały proces transportu ładunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Regularnie transportujemy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Gryfów Śląski

Podczas obrotu przewozu ekwipunków mogą wystąpić rozmaitego typu problemy. W takich czasach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dochodzi na czas. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Jesteśmy specjalistami w realizowaniu rzetelnych i kompleksowych usług w zakresie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce przetworów i wyjątkowo zabiegają o spełnienie spraw Kontrahentów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru stosownego środka transportu. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej marce, na każdym spośród etapów przejazdu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ładunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Spedycja to dziedzina, która zajmuje wiele aspektów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej firmie kwestie związane z współczesnym problemem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Krzewie Wielkie, Młyńsko, Proszówka, Rząsiny, Ubocze, Wieża, Wolbromów oraz na terenie całej Polski i Europy.