Usługi transportowe i spedycyjne Hajnówka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Hajnówki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Hajnówka

W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Często transportujemy ekwipunki o standardowych kształtach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Wysyłamy i dostarczamy towary po całej Europie. Nasza kadra pracownicza składa się z właściwie przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Pełny proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Nasza firma świadczy usługi przewozowe załadunków.

Usługi spedycyjne Hajnówka

Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu odpowiedniego środka transportu. Przebieg przewozu ładunków zlecony naszej marce jest regularnie pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie wszelakich trudności natychmiast następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Spedycja to przedmiot, jaki może być w różnoraki sposób rozumiany poprzez odbiorców. Zaleca się wówczas go powierzyć sprawdzonej marce. Faza reakcji na sytuacje awaryjne jest szybki, a działania przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Firma Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu ekwipunków. Do zadań naszej spedycji należy przygotowywanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do dowolnego z Kontrahentów to cechy charakterystyczne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji zleceń transportowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielszczyzna, Borek, Borysówka, Budy Leśne, Chytra, Czerlonka Leśna, Czyżyki, Dubicze Osoczne, Dubiny, Kotówka, Lipiny, Łozice, Mochnate, Nieznany Bór, Nowoberezowo, Nowokornino, Nowosady, Orzeszkowo, Pasieczniki Duże, Postołowo, Progale, Puciska, Rzepiska, Sacharewo, Stare Berezowo, Topiło, Trywieża, Wasilkowo, Wygoda oraz na terenie całej Polski i Europy.