Usługi transportowe i spedycyjne Imielin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Imielina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Imielin

W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do konieczności dostarczanego towaru właściwy środek transportu. Eksportujemy i importujemy ładunki po całej Europie. Towar przewożony przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Bezpieczny przewóz towarów to zasada, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Nasza firma świadczy usługi przewozowe towarów. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Imielin

Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do jakiegokolwiek z Kontrahentów to cechy szczególne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji zadań przewozowych. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone zarówno na skalę krajową, jak również zagraniczną. W trakcie całego postępu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnorakiego gatunku motywy. W takich sytuacjach istotna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Spedycja to niesamowicie obszerny temat, stąd też w tej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Firma Orzeł Transport przygotowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przejazdu ładunków. W jakimkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zaproponować adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wysoce szybki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dopasowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Błędów, Chełm Mały, Chełm Śląski, Gamrot, Lędziny oraz na terenie całej Polski i Europy.