Usługi transportowe i spedycyjne Izbica Kujawska

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Izbicy Kujawskiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Izbica Kujawska

Posiadamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną zgodnie z ustaleniami pracę. Regularnie przemieszczamy towar o podstawowych formatach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Eksportujemy oraz importujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Ładunek przemieszczany przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Pełny proces transportu ładunków, jest śledzony. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Nasze samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do ustalonego celu.

Usługi spedycyjne Izbica Kujawska

Podczas procesu przewozu towarów mogą wyniknąć przeróżnego typu dylematy. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dociera na czas. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu optymalnego środka transportu. Realizacja obszaru naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Organizacja transportów polskich oraz zagranicznych to zakres działań, którym zajmuje się nasza firma. Do zadań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika towaru, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Duże kompetencje oraz specjalistyczne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza firma. Do któregokolwiek z Konsumentów podchodzimy kompleksowo i wyszukujemy dla niego stosowne rozwiązanie. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie szybki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane także na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Augustynowo, Błenna, Błenna A, Błenna B, Chociszewo, Cieplinki, Ciepliny, Dębianki, Długie, Długie Parcele, Dziewczopole, Gaj Stolarski, Gąsiorowo, Gogoły, Grochowiska, Helenowo, Joasin, Józefowo, Kazanki, Kazimierowo, Komorowo, Mchówek, Mieczysławowo, Modzerowo, Naczachowo, Nowa Wieś, Obałki, Pasieka, Podhulanka, Podtymień, Rogóżki, Skarbanowo, Sokołowo, Szczkowo, Szczkówek, Śmielnik, Śmieły, Świętosławice, Świszewy, Tymień, Wietrzychowice, Wiszczelice, Wólka Komorowska, Zakręty, Zdrojówka, Zdzisławin oraz na terenie całej Polski i Europy.