Usługi transportowe i spedycyjne Jabłonowo Pomorskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jabłonowa Pomorskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jabłonowo Pomorskie

Zespół odpowiednio przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Nasza firma transportuje ładunek do wyznaczonego miejsca z Kontrahentem. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Mamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Najczęściej dowozimy ekwipunki o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Wwozimy oraz przywozimy ładunki w całej Europie. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za wykonaną zgodnie z postanowieniami pracę. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Transportowany towar przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Jabłonowo Pomorskie

Nasza ekpia spedycyjna realizuje przejazdy ekwipunków drobnicowych, jak i także ładunków całopojazdowych. Spedycja to branża, jaka porusza wiele elementów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z tym tematem. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ładunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym opracowaniem dokumentacji. Działaniami naszej spedycji jest także sporządzanie dokumentacji transportowanych towarów. Postęp przejazdu ładunków powierzony naszej jednostce jest regularnie kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie dowolnych trudności błyskawicznie następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania ekwipunków na czas. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Czas reakcji na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania realizowane przez nas są w sposób elastyczny. Realizując współpracę przewozową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania adekwatnego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamowo, Budziszewo, Buk Góralski, Buk Pomorski, Bukowiec, Gorzechówko, Górale, Jabłonowo-Zamek, Jaguszewice, Kamień, Konojady, Lembarg, Mileszewy, Nowa Wieś, Piecewo, Płowęż, Płowężek, Szczepanki oraz na terenie całej Polski i Europy.