Usługi transportowe i spedycyjne Janikowo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Janikowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Janikowo

Nasze samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. W obecnych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Eksportujemy oraz importujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Firma Orzeł Transport przewozi ładunki do wyznaczonego miejsca z Klientem. Pełny proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Korzystając usług naszej marki osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną na czas pracę. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na niezwykle wysokim poziomie.

Usługi spedycyjne Janikowo

Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane zarówno na skalę regionalną, jak i międzynarodową. Intensywnie i skutecznie działamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na wszelakim etapie oferowanych przez nas usług. Do zakresu dokonywanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się także przygotowywanie specyfikacji przejazdowej. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu doboru stosownego środka przewozu. Nie ważne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza drużyna spedycyjna może przygotować Ci transport towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego tematu, dlatego też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Nasza profesja to organizowanie fachowych i dobranych do potrzeb Konsumenta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz odnajdują adekwatne wyjścia dla Konsumentów. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Balice, Broniewice, Dębina, Dębowo, Dobieszewice, Dobieszewiczki, Głogówiec, Góry, Kołodziejewo, Kołuda Mała, Kołuda Wielka, Ludzisko, Nowe Osiedle, Ołdrzychowo, Pałuczyna, Sielec, Skalmierowice, Sosnowiec, Trląg, Wierzejewice oraz na terenie całej Polski i Europy.