Usługi transportowe i spedycyjne Janowiec Wielkopolski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Janowca Wielkopolskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Janowiec Wielkopolski

Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Bezpieczny przewóz ładunków to dewiza, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Zespół znakomicie wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Cały proces transportu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Nasza firma świadczy usługi transportowe towarów. W zakresie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do konieczności przewożonego ekwipunku adekwatny środek dowozu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. Wwozimy i przywozimy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu.

Usługi spedycyjne Janowiec Wielkopolski

Zajmujemy się również zorganizowaniem niezbędnych dokumentów do procesu realizacji transportu ekwipunków. Nasz zespół spedycyjny podczas obliczania przewozu pozyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce. Dokonywane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Podczas realizowania przez nas czynności przemieszczania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Na jakimkolwiek spośród etapów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć dobre rozwiązanie spośród charakteru przesyłek i transportu. Działaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji transportowanych towarów. Nie ważne czy jesteś Konsumentem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może rozplanować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych. Podczas procesu przewozu ładunków mogą wystąpić rozmaitego gatunku kłopoty. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dochodzi na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielawy, Brudzyń, Brudzyń, Chrzanowo, Dębiec, Dziekszyn, Flantrowo, Gącz, Janowiec-Wieś, Juncewo, Kołdrąb, Laskowo, Łapaj, Miniszewo, Obiecanowo, Ośno, Posługowo, Puzdrowiec, Sarbinowo Drugie, Świątkowo, Tonowo, Wełna, Włoszanowo, Wybranowo, Zrazim, Żerniki, Żużoły oraz na terenie całej Polski i Europy.