Usługi transportowe i spedycyjne Jastrzębie-Zdrój

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jastrzębia-Zdroju oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jastrzębie-Zdrój

Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za wykonaną zgodnie z postanowieniami pracę. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Bezpieczny transport towarów to sentencja, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Importujemy oraz eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Cały proces transportu towarów, jest śledzony. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Ładunek przewożony poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Jastrzębie-Zdrój

Jesteśmy sprawni i w szybkim czasie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji na wszelakim z kroków realizowanych przez nas usług. Działaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji przewożonych ekwipunków. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może oczekiwać na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Nasza profesja to organizowanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Kontrahenta usług w zasięgu wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz odnajdują odpowiednie wyjścia dla Kontrahentów. Do działań naszej spedycji należy planowanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować sprawdzonej firmie. Robione przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Zajmujemy się również wykonaniem obowiązujących kwestionariuszy do przebiegu realizacji transportu towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Gogłowa, Krzyżowice, Pniówek oraz na terenie całej Polski i Europy.