Usługi transportowe i spedycyjne Jaworzno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jaworzna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jaworzno

Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu załadunków. Transportowany ładunek poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Najczęściej dostarczamy towar o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Importujemy i eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Pojazdy i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do zasadności transportowanego ładunku adekwatny środek przewozu. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Jaworzno

Do zadań naszej spedycji należy aranżowanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru odpowiedniego środka przewozu. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zajmujemy się też zorganizowaniem obowiązkowych dokumentów do przebiegu realizacji transportu towarów. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do każdego z Klientów to cechy szczególne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zadań przewozowych. W trakcie całego procesu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnego typu dylematy. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Realizacja zakresu naszej profesji jest zgodna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie regionalnym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. W dowolnej chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie poradzić stosowne rozwiązanie spośród obszaru spedycji i transportu. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chrzanów, Mysłowice oraz na terenie całej Polski i Europy.