Usługi transportowe i spedycyjne Jaworzyna Śląska

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jaworzyny Śląskiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jaworzyna Śląska

Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Bezpieczny przewóz towarów to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Przeważnie doręczamy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. W zakresie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności transportowanego towaru odpowiedni środek przewozu. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Cały proces transportu ekwipunków, jest monitorowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar.

Usługi spedycyjne Jaworzyna Śląska

Jednostka zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz idealne rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu adekwatnego środka przewozu. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie szybki i momentalnie podejmujemy sprawne rozwiązania. Nasza spedycja sporządza również dokumentację transportową. Spedycja to dziedzina, która porusza mnóstwo aspektów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej firmie sprawy związane z niniejszym tematem. Nasza osada spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są wykonywane także na skalę rodzimą, jak również zagraniczną. Realizacja zasięgu naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie rodzimym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Zajmujemy się również stworzeniem obowiązkowych dokumentów do przebiegu realizacji przewozu towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagieniec, Bolesławice, Czechy, Milikowice, Nowice, Nowy Jaworów, Pasieczna, Pastuchów, Piotrowice Świdnickie, Stary Jaworów, Tomkowa, Witków oraz na terenie całej Polski i Europy.