Usługi transportowe i spedycyjne Jedlicze

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jedlicza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jedlicze

Bezpieczeństwo przewozu towarów to reguła, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną zgodnie z ustaleniami pracę. Pełny proces transportu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Firma Orzeł Transport transportuje ładunki z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Jedlicze

W trakcie całego toku przejazdu towarów mogą zdarzyć się różnego rodzaju kłopoty. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa riposta spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wysoce szybki i momentalnie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Zajmujemy się też wykonaniem potrzebnych dokumentów do procesu realizacji przewozu ekwipunków. W dowolnej chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie doradzić perfekcyjne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Organizacja przewozów polskich oraz zagranicznych to obszar działań, którym porusza się nasza firma. Inicjowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Jesteśmy fachowcami w aranżowaniu kompetentnych i wszechstronnych usług w aspekcie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w dostawie ładunków i szczególnie zabiegają o wypełnienie próśb Konsumentów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Nasz zespół spedycyjny podczas obliczania przewozu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chlebna, Długie, Dobieszyn, Jaszczew, Moderówka, Piotrówka, Podniebyle, Poręby, Potok, Żarnowiec oraz na terenie całej Polski i Europy.