Usługi transportowe i spedycyjne Jędrzejów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jędrzejowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jędrzejów

Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. W aspekcie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do zasadności przewożonego ładunku idealny środek transportu. Bezpieczeństwo przewozu towarów to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe załadunków. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za terminowo oraz uczciwie przeprowadzoną pracę. Całkowity proces przewozu towarów, jest śledzony. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Często dostarczamy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Przewożony ekwipunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Jędrzejów

Spedycja to dziedzina, jaka zajmuje mnóstwo elementów, stąd też warto oddelegować sprawdzonej firmie sprawy związane z niniejszym tematem. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do każdego z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji postanowień transportowych. Nie ważne czy jesteś Konsumentem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może rozplanować Ci transport ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja kwalifikuje się do działań obszaru firmy na skalę regionalną i międzynarodową. W trakcie całego procesu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnego pokroju dylematy. W takich okolicznościach ważna jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. W jakiejkolwiek chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie doradzić stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do poleceń naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie informacje jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Konwencję CMR w transporcie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borki, Borów, Brus, Brynica Sucha, Brzeźnica, Chorzewa, Chwaścice, Cierno-Zaszosie, Gozna, Ignacówka, Jasionna, Książe-Skroniów, Kulczyzna, Lasków, Lścin, Ludwinów, Łączyn, Łysaków Drugi, Łysaków Kawęczyński, Łysaków pod Lasem, Mnichów, Piaski, Podchojny, Podlaszcze, Potok Mały, Potok Wielki, Prząsław, Prząsław Mały, Przysów, Raków, Skroniów, Sudół, Węgleniec, Wilanów, Wolica, Wólka, Wygoda, Zagaje, oraz na terenie całej Polski i Europy.