Usługi transportowe i spedycyjne Jelenia Góra

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Jeleniej Góry oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Jelenia Góra

Bezpieczny transport towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Transportowany ekwipunek przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Klientów. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu ładunków. Głównie doręczamy towary o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. W obecnych czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Jelenia Góra

Nasz team spedycyjny podczas obmyślania transportu uzyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Realizując współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania stosownego środku transportu. Spedycja to przedmiot, który potrafi być w różnorodny rodzaj przyswajany przez kontrahentów. Zaleca się zatem go powierzyć sprawdzonej marce. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do procesu przewozu towarów. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu profesjonalnych i kompletnych usług w obszarze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji towarów i wyjątkowo zabiegają o wypełnienie potrzeb Klientów w szczególnie zoptymalizowany sposób. W trakcie całkowitego procesu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się przeróżnego rodzaju problemy. W takich sytuacjach znacząca jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Zadaniami naszej spedycji jest również sporządzanie dokumentacji przemieszczanych ekwipunków. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dziwiszów, Jeżów Sudecki oraz na terenie całej Polski i Europy.