Usługi transportowe i spedycyjne Kalety

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kalet oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kalety

Cały proces przewozu ładunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Przemieszczany ładunek poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Nasza firma oferuje przewóz ładunków. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Dostarczamy i eksportujemy ekwipunki w całej Europie.

Usługi spedycyjne Kalety

Zaczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania odpowiedniego środku transportu. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go oddelegować profesjonalnej firmie. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zlecenia przeprowadzane przez nas są w sposób sprężysty. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Zajmujemy się również zorganizowaniem niezbędnych kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ładunków. Do zajęć naszej spedycji zalicza się jednocześnie tworzenie kwestionariuszy związanych z przewozem towarów. Nasz zespół spedycyjny podczas opracowywania planu przewozu uzyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Duże kompetencje i rzetelne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza marka. Do każdego z Klientów przystępujemy kompleksowo i znajdujemy dla niego znakomite rozwiązanie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry oraz na terenie całej Polski i Europy.