Usługi transportowe i spedycyjne Kańczuga

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kańczugi oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kańczuga

Eksportujemy oraz importujemy towary po całej Europie. Nasza kadra pracownicza składa się z dobrze przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Przemieszczany towar przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W bieżących czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Pojazdy i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Firma Orzeł Transport przewozi towar z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem. Najczęściej dostarczamy towary o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu.

Usługi spedycyjne Kańczuga

Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i europejski. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do każdego z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji postanowień przewozowych. Organizujemy polskie oraz międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie planowania transportu zdobywa potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się także przygotowywanie specyfikacji transportowej. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym opracowaniem dokumentacji. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu towaru. Prosto i elastycznie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na wszelakim fragmencie oferowanych przez nas usług. Spedycja to przedmiot, jaki może być w różnoraki sposób odbierany poprzez adresatów. Poleca się więc go zlecić doświadczonej marce.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bóbrka Kańczucka, Chodakówka, Krzeczowice, Lipnik, Łopuszka Mała, Łopuszka Wielka, Medynia Kańczucka, Niżatyce, Pantalowice, Rączyna, Siedleczka, Sietesz, Wola Rzeplińska, Żuklin oraz na terenie całej Polski i Europy.