Usługi transportowe i spedycyjne Karczew

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Karczewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Karczew

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne upoważniające do wykonywania poprzez nich fachu. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Towar , który przemieszcza nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za wykonaną w terminie pracę. Firma Orzeł Transport oferuje usługi transportowe załadunków. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo transportu ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Cały proces transportu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Karczew

Zadaniami naszej spedycji jest również sporządzanie dokumentacji przemieszczanych ładunków. Podczas przebiegu przewozu ekwipunków mogą wyniknąć przeróżnego gatunku dylematy. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dociera na czas. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione także na skalę krajową, jak również zagraniczną. Profesjonalizm i kompletne podejście do jakiegokolwiek z Kontrahentów to cechy szczególne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji działań transportowych. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć pewność, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym zorganizowaniem dokumentacji. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie postępujemy na modyfikacje sytuacji na którymkolwiek z kroków wykonywanych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzezinka, Całowanie, Glinki, Janów, Kępa Nadbrzeska, Kosumce, Łukówiec, Nadbrzeż, Ostrówek, Ostrówiec, Otwock Mały, Otwock Wielki, Piotrowice, Sobiekursk, Władysławów, Wygoda oraz na terenie całej Polski i Europy.