Usługi transportowe i spedycyjne Kartuzy

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kartuz oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kartuzy

Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Bezpieczeństwo przewozu towarów to sentencja, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Eksportujemy oraz importujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną na czas pracę. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Klientami.

Usługi spedycyjne Kartuzy

Nasz team spedycyjny podczas planowania transportu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Jesteśmy specjalistami w aranżowaniu specjalistycznych i kompleksowych usług w obszarze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji przetworów i wyjątkowo zabiegają o zaspokojenie potrzeb Klientów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Z myślą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Podczas postępu transportu ekwipunków mogą wystąpić przeróżnego rodzaju defekty. W takich czasach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dociera na czas. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego tematu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się również wykonywanie dokumentacji transportowej. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i europejski. W dowolnym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zasugerować stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bącz, Borowo, Brodnica Dolna, Brodnica Górna, Bylowo-Leśnictwo, Dzierżążno, Dzierżążno-Leśnictwo, Głusino, Grzybno, Kaliska, Kiełpino, Kolonia, Kosy, Łapalice, Mezowo, Mirachowo, Mirachowo, Nowa Huta, Pomieczyńska Huta, Prokowo, Ręboszewo, Sianowo, Sianowo Leśne, Sianowska Huta, Sitno, Smętowo Chmieleńskie, Staniszewo, Stara Huta, Strysza Buda oraz na terenie całej Polski i Europy.