Usługi transportowe i spedycyjne Katowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Katowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Katowice

Towar , który przemieszcza nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Nasza brygada składa się z odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na szczególnie wysokim poziomie. Importujemy i eksportujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Bezpieczeństwo przewozu towarów to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Nasza firma świadczy usługi przewozu ładunków. Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów.

Usługi spedycyjne Katowice

Nie ważne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może przygotować Ci transport ekwipunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprawny. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie organizowania transportu zdobywa nieuniknione informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej firmie. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć pewność, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja kwalifikuje się do działań obszaru firmy na skalę rodzimą oraz międzynarodową. Sprawowana przez nas działalność jest odbywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Realizując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania optymalnego środku transportu. Zajmujemy się też zorganizowaniem niezbędnych dokumentów do toku realizacji transportu ciężarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chorzów, Kochłowice, Mysłowice, Sosnowiec oraz na terenie całej Polski i Europy.