Usługi transportowe i spedycyjne Kąty Wrocławskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kątów Wrocławskich oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kąty Wrocławskie

Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za właściwie i punktualnie zrealizowaną pracę. Całkowity proces przewozu ładunków, jest monitorowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Transportowany ekwipunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Nasza załoga to zespół właściwie przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do zasadności przewożonego towaru prawidłowy środek transportu.

Usługi spedycyjne Kąty Wrocławskie

Do obszaru przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się również składanie dokumentacji przejazdowej. Do zadań naszej spedycji należy rozpoczynanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Tok transportu ładunków powierzony naszej firmie jest stale kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie wszelakich trudności błyskawicznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ładunków na czas. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Ekspresowo i prężnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas procesu transportu. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru adekwatnego środka transportu. Spedycja to dyscyplina, jaka zajmuje wiele elementów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z tym problemem. Do działań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i europejski.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baranowice, Bogdaszowice, Cesarzowice, Czerńczyce, Gądów, Gniechowice, Gniewoszów, Górzyce, Kamionna, Kębłowice, Kilianów, Kozłów, Krobielowice, Krzeptów, Małkowice, Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Nowa Wieś Kącka, Nowa Wieś Wrocławska, Pełcznica, Pietrzykowice, Romnów, Różaniec, Rybnica, Sadków, Sadowice, Samotwór, Skałka, Smolec, Sokolniki, Sośnica, Stary Dwór, Stoszyce, Stradów, Strzeganowice, Szymanów, Wojtkowice, Wszemiłowice, Zabrodzie, Zachowice oraz na terenie całej Polski i Europy.