Usługi transportowe i spedycyjne Kazimierz Dolny

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kazimierza Dolnego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kazimierz Dolny

Całkowity proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Regularnie dowozimy towar o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Towar , który przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Nasza kadra pracownicza składa się z właściwie przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Dostarczamy oraz eksportujemy załadunki w całej Europie.

Usługi spedycyjne Kazimierz Dolny

W trakcie całego procesu przewozu ładunków mogą zdarzyć się przeróżnego rodzaju dylematy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka riposta spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ładunku oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasz team spedycyjny podczas przygotowywania przewozu pozyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Dokonywane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Do zadań naszej spedycji zalicza się realizowanie transportu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Do działań naszej spedycji uznaje się jednocześnie opracowywanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem ekwipunków. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do procesu przewozu towarów. Jednostka zlecająca nam przewóz, w każdym z momentów transportu może oczekiwać na profesjonalne doradztwo oraz perfekcyjne rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bochotnica, Parchatka, Rzeczyca, Rzeczyca-Kolonia, Skowieszynek, Wierzchoniów, Witoszyn, Zbędowice oraz na terenie całej Polski i Europy.