Usługi transportowe i spedycyjne Kazimierza Wielka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kazimierzy Wielkiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kazimierza Wielka

Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną zgodnie z postanowieniami pracę. Nasza brygada to zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Dostarczamy i eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe towarów. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Klientami.

Usługi spedycyjne Kazimierza Wielka

Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ładunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym przygotowaniem dokumentacji. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i europejski. Nasz zespół spedycyjny podczas przewidywania przewozu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Energicznie i solidnie działamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na każdym szczeblu oferowanych przez nas usług. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie zrealizować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. W trakcie całego postępu przewozu ładunków mogą zdarzyć się niejednorodnego sposobu problemy. W takich okolicznościach ważna jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na każdym z etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nasza spedycja przygotowuje dodatkowo specyfikację przejazdową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Boronice, Broniszów, Chruszczyna Mała, Chruszczyna Wielka, Cło, Cudzynowice, Dalechowice, Donatkowice, Donosy, Gabułtów, Głuchów, Gorzków, Góry Sieradzkie, Gunów-Kolonia, Gunów-Wilków, Hołdowiec, Jakuszowice, Kamieńczyce, Kamyszów, Kazimierza Mała, Krzyszkowice, Lekszyce, Łękawa, Łyczaków, Marcinkowice, Nagórzanki, Odonów, Paśmiechy, Plechów, Plechówka, Podolany, Sieradzice, Skorczów, Słonowice, Stradlice, Wielgus, Wojciechów, Wojsławice, Wymysłów, Zagórzyce, Zięblice, Zysławice oraz na terenie całej Polski i Europy.