Usługi transportowe i spedycyjne Kędzierzyn-Koźle

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kędzierzyna-Koźla oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kędzierzyn-Koźle

Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Transportowany ekwipunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Eksportujemy i importujemy załadunki po całej Europie. Bezpieczny transport ładunków to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Nasza firma składa się z dobrze przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania na bardzo wysokim poziomie. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do sensowności dostarczanego ładunku stosowny środek transportu. Nasza firma świadczy usługi przewozu ładunków.

Usługi spedycyjne Kędzierzyn-Koźle

Osoba zlecająca nam przewóz, w każdym z momentów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz dogodne rozwiązanie z zakresu transportu i spedycji. Podczas obrotu transportu ładunków mogą wystąpić przeróżnego gatunku dylematy. W takich momentach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dochodzi na czas. Spedycja to niezwykle szeroki temat, stąd też w tej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Nasz team spedycyjny podczas przygotowywania transportu pozyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Realizacja obszaru naszej profesji jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Zajmujemy się także przygotowaniem niezbędnych kwestionariuszy do toku realizacji przewozu ciężarów. Nasza specjalność to przygotowywanie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji oraz dobierają doskonałe wyjścia dla Konsumentów. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę krajową oraz zagraniczną. Energicznie i solidnie działamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na którymkolwiek kroku oferowanych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzeźce, Kobylice, Stare Koźle oraz na terenie całej Polski i Europy.