Usługi transportowe i spedycyjne Kępice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kępic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kępice

Bezpieczny transport towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. W obrębie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do sensowności dostarczanego towaru stosowny środek przewozu. Przywozimy i eksportujemy załadunki w całej Europie. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za rzetelnie i punktualnie zrealizowaną pracę. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe załadunków. Całkowity proces transportu ładunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Często dowozimy ekwipunek o standardowych formatach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Kępice

Nasza specjalność to realizowanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w charakterze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i znajdują idealne rozwiązania dla Kontrahentów. Zadaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji transportowanych ekwipunków. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i również ładunków całopojazdowych. Jednostka zlecająca nam przewóz, w dowolnym z momentów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz stosowne rozwiązanie z zakresu transportu i spedycji. Podczas czasu przewozu ekwipunków mogą wystąpić przeróżnego typu defekty. W takich momentach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% trafia na czas. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie niezbędny do przejazdu towaru. Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są przeprowadzane zarówno na skalę krajową, jak również zagraniczną. Sprawowana przez nas działalność jest przeprowadzana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barcino, Barwino, Biesowice, Biesowice, Biesowiczki, Borzysław, Bronowo, Brzezinka, Chorowo, Chorówko, Ciecholub, Darnowo, Jabłoniec, Jabłonna, Kaczyno, Kawka, Korzybie, Kotłowo, Lipnik, Łośnik, Łużki, Murowaniec, Mzdowiec, Mzdowo, Mzdówko, Nakło, Obłęże, Osieki, Osowo, Płocko, Podgóry, Polichno, Potoczek, Przyjezierze, Przytocko, Przytocko, Pustowo, Radzikowo, Suliszewo, Warcino, Żelice oraz na terenie całej Polski i Europy.