Usługi transportowe i spedycyjne Kępno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kępna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kępno

Bezpieczny transport ładunków to reguła, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Nasza załoga to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Przemieszczany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za poprawnie i punktualnie zrealizowaną pracę. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Nasza firma przewozi ładunek do umówionego punktu z Kontrahentem. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności transportowanego ładunku prawidłowy środek przewozu. Często przewozimy ekwipunek o podstawowych formatach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Kępno

Podczas organizowania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. W jakiejkolwiek chwili naszej profesji na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie zasugerować adekwatne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Nasza profesja to przygotowywanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz znajdują idealne wyjścia dla Klientów. W trakcie całego toku przejazdu towarów mogą zdarzyć się przeróżnego sposobu problemy. W takich okolicznościach istotna jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb transportowanego ładunku. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego tematu, stąd też warto jest go delegować sprawdzonej firmie. Błyskawicznie i prężnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu. Do obszaru uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się także przygotowywanie specyfikacji przewozowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borek Mielęcki, Domanin, Domanin, Hanulin, Kierzenko, Kierzno, Kliny, Krążkowy, Mechnice, Mianowice, Mikorzyn, Myjomice, Myjomice-Leśniczówka, Olszowa, Osiny, Ostrówiec, Przybyszów, Rzetnia, Szklarka Mielęcka, Świba oraz na terenie całej Polski i Europy.