Usługi transportowe i spedycyjne Kęty

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kęt oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kęty

Bezpieczeństwo transportu ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Często dostarczamy ekwipunek o standardowych formatach. Na prośbę Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza załoga składa się z odpowiednio przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Nasza firma transportuje załadunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem.

Usługi spedycyjne Kęty

Do zadań naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do któregokolwiek z Klientów to cechy rozpoznawalne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji założeń przewozowych. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest szybki, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Zaczynając współpracę transportową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dostosowania optymalnego środku transportu. Do założeń naszej spedycji zalicza się przygotowywanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Do zajęć naszej spedycji klasyfikuje się też opracowywanie dokumentów związanych z przywozem ładunków. Na dowolnym spośród odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić dobre rozwiązanie spośród charakteru spedycji i transportu. Spedycja to niesamowicie rozległy temat, dlatego w tejże kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielany, Buk, Bulowice, Granica, Kańczuga, Kuskowizna, Latonka, Łęki, Malec, Nowa Wieś, Owczarnia, Sybir, Witkowice oraz na terenie całej Polski i Europy.