Usługi transportowe i spedycyjne Kisielice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kisielic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kisielice

Nasza kadra pracownicza to zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu towarów. Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Cały proces transportu towarów, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. W zasięgu działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do sensowności dostarczanego ładunku należyty środek dowozu. Wwozimy oraz dostarczamy załadunki w całej Europie.

Usługi spedycyjne Kisielice

Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i także ekwipunków całopojazdowych. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do każdego z Kontrahentów to cechy szczególne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji działań transportowych. Zajmujemy się także sporządzeniem potrzebnych dokumentów do procesu realizacji transportu ładunków. Ekspresowo i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas przebiegu transportu. Osoba zlecająca nam przewóz, w dowolnym z momentów transportu może oczekiwać na fachowe doradztwo oraz dogodne rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i europejski. Do obszaru dokonywanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również dokonywanie specyfikacji transportowej. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować doświadczonej marce.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biskupiczki, Butowo, Galinowo, Goryń, Jędrychowo, Kantowo, Klimy, Krzywka, Limża, Łęgowo, Łęgowo, Łodygowo, Nojdek, Nowy Folwark, Ogrodzieniec, Pławty Wielkie, Sobiewola, Stary Folwark, Trupel, Wałdowo, Wola oraz na terenie całej Polski i Europy.